מערכת ניהול מיסויים עירוניים

מערכת ניהול מיסויים עירוניים
אפק סיסטמס (2005) בע"מ
אפליקציה לרשויות / רשויות מקומיות
,רשויות / רשויות מקומיות,נדל"ן / ניהול,בניה ותשתית


דירוג גולשים:
איש קשר: ליאת פס
טלפון: 0526-134155

לקוחות המשתמשים באפליקציה זו:


מערכת ניהול מיסויים עירוניים

המערכת מנהלת את כל נתוני חיובי המיסוי העירוני של לקוחות החברה ומבצעת חישובים מסובכים ומורכבים על נתוני חיובי הנכסים לפי תקופות ומאפשרת ניהול תהליכי של הלקוחות בארגון.
במערכת מאגר דוחות ושאילתות מתקדם וכן נווטים חכמים בין מודולים שונים למערכת.
המערכת מטפלת בתחום הייעוץ והטיפול בהפחתת מסי נדל"ן: ארנונה, אגרות בניה והיטלי פיתוח, היטלי השבחה, אגרות מים וביוב, אגרות שילוט וחיובי מינהל מקרקעי ישראל לחברות, עסקים וארגונים מוסדיים בלבד.

 

תחומי התמחות

  • הפחתת ארנונה - המערכת מטפלת בחיובי הארנונה של החברות, הארגונים והמוסדות הגדולים ביותר בארץ. המערכת הביאה להפחתת נטל הארנונה במיליוני שקלים ואף לשינוי שיטות החיוב וקביעת תעריפי ארנונה ברשויות המקומיות באופן שהיטיב עם לקוחות המערכת.
  • הפחתת אגרות בניה והיטלי פיתוח- המערכת מטפלת בחיובי האגרות וההיטלים של חברות הבנייה והיזמות הגדולות הארץ. בנוסף, חברות ואירגונים רבים מטופלים על ידי החברה בהפחתה והחזרים כספים ששולמו ביתר בגין חיובי אגרות הבניה והיטלי הפיתוח, ששולמו על ידם בעת בנייה או על פי דרישות הרשויות בעת ביצוע תשתיות עירוניות.
  • אגרות מים וביוב- חיובי המים מבוססים על חוק המים והתעריפים המחוייבים הינם אחידים סקטוריאלית בכל הארץ, בעוד שתעריפי אגרות הביוב נקבעים בהתאם לחקיקת עזר בכל רשות ורשות. במשך השנים הושגו ללקוחות המערכת חסכונות משמעותיים בחיובים אלו והושבו כספים ששולמו ביתר.
דרגו את האפליקציה:
(0 הצבעות)
השאירו תגובה: