רקורד - מערכת ניהול משאבי אנוש

רקורד - מערכת ניהול משאבי אנוש
קופל ראם ייצור תוכנות
אפליקציה למשאבי אנוש
,חינוך והדרכה


דירוג גולשים:
איש קשר: זאב קופל
טלפון: 0772060606

לאתר הבית של החברה >>
לקוחות המשתמשים באפליקציה זו:
בנק מרכנתיל
בית חולים שיבא
עיריית רמת רגן
החברה למשק וכלכלה
אלקטרה
מכללה אקדמית סמי שמעון
ביפר
אלדן
מאיר
רשות ניירות ערך
הבורסה לניירות ערך
פיליפס
מכללה אקדמית עמק יזרעאל


"רקורד"- מערכת לניהול משאבי אנוש

המשאב האנושי הינו המשאב היקר ביותר בארגון המודרני, איכות עובדי הארגון, המוטיבציה שלהם והנאמנות הארגונית שלהם הם הגורמים המשפיעים יותר מכל על ביצועי הארגון והצלחתו.

המשאב האנושי חייב להיות מנוהל בצורה מקצועית ואיכותית על מנת שהארגון יוכל למצות את יכולותיו ולהצליח בתחרות העסקית.

זהו כמובן אינו תנאי יחידי אולם זהו תנאי הכרחי.

אנו בחברת קופל ראם רואים בניהול משאבי אנוש תחום חשוב ומהותי לחיי הארגון, תחום המחייב התייחסות מיוחדת מצד מערכות המידע התומכות בניהול המשאב האנושי.

אנו מתמחים בפיתוח ויישום מערכות לניהול המשאב האנושי, לא מהצד הכספי (מערכת שכר ונוכחות) אלא מהצד האיכותי הנוגע לכל מעגל החיים של העובד בארגון.

מערכת "רקורד" כוללת את כל המרכיבים הנדרשים לניהול המשאב האנושי הן בצד התפעולי יומיומי והן בצד הניהולי על כל דרגיו- גיוס ומיון, הכשרה, שיבוץ ותקינה, חוות דעת, קידום, מכתבים ואישורים, תהליכים והתראות, מאפייני העיסוק, הסכמי עבודה, היסטוריה מלאה של נתוני ההעסקה, רווחה ועוד.

מעל כל המערך הזה יושב מחולל דו"חות המאפשר לארגון לנתח את המידע האגור במערכת ולהפיצו בין המנהלים בדרגים השונים. המערכת מיועדת לשימוש הן במחלקת משאבי אנוש והן בכל המחלקות האחרות בארגון בכפוף למדניות ההרשאות והניהול של כל ארגון וארגון

יכולות עיקריות:

 • ניהול תהליכי גיוס
 • ניהול מועמדים
 • ניהול משרות ותקנים
 • ניהול מבנה ארגוני
 • ניהול מאגרי מידע מותאמים ללקוח
 • ניהול רווחה
 • משובים והערכות עובדים
 • ניהול תהליכים חוצי ארגון
 • דו"חות מנהלים
 • חשיפת מידע למנהלים ועובדים
 • ממשקים למערכות נוכחות, שכר, ניהול צי רכב, ERP, CRM ועוד.
 • מודול גיוס אינטרנטי
 • מודול גיוס מתקדם עם בינה מלכותית ויכולת לימוד עצמית


מודול גיוס

המערכת כוללת מודול גיוס ומיון מורחב בעל יכולות ניתוח, מיון והתאמת מועמדים.פתיחת מועמדים אוטומטית, חיבור לאתר האינטרנט של החברה לקבלת קורות חיים ופרטי מועמדים.שיבוץ מועמדים למספר משרות בו זמנית. ניהול תהליכי גיוס שונים למשרות שונות.קליטה אוטומטית של פרטי מועמדים מתוך קורות החיים, חיפוש ומיון קורות חיים בצורה אוטומטית כולל ציון התאמה. שמירת נתוני מועמד וקליטת מועמד לעובד בצורה פשוטה ומיידית תוך כדי חיבור למבנה הארגוני ולתקן. גמישות בניהול תהליכי גיוס ייעודיים בלי לוותר על תהליכי גיוס ג'נאריים.

מודול פעולות אוטומטיות

מערכת "רקורד" כוללת מודול פעולות אוטומטיות שמבצע משלוח תזכורות, משלוח דוא"ל, עדכונים אוטומטיים, קליטות קבצים, יצוא נתונים, ממשקים וכל פעולה נדרשת אחרת ללא התערבות מפעיל ולפי קביעה מראש.

 

פריסה ארגונית

המערכת ניתנת לפריסה בכל הארגון כאשר כל פונקציה ארגונית מקבלת את המידע הנחוץ לה ומעדכנת ומוסיפה מידע רלוונטי לה בהתאם להרשאות שונות.

לדוגמא: מנהל מחלקה נחשף למידע על עובדיו ללא אפשרות לראות נתוני שכר ומעדכן נתוני חוות דעת/משוב תקופתי.

מערכת "רקורד" מותקנת בבית הלקוח, המידע נשמר על שרתי הלקוח והתלות בספק הינה מינימאלית אם בכלל. הלקוח מקבל גמישות מרבית לעבודה עם מערכות שונות בארגון.


גמישות והתאמה

התאמה לדרישות הארגון - מערכת "רקורד" מאפשרת למשתמשים להגדיר מאגרי מידע ונושאים, שאינם מטופלים במסגרת תוכנת המדף, בצורה פשוטה וללא צורך במתכנת או איש מערכות מידע.


דו"חות ומחולל דו"חות

מערכת "רקורד" כוללת דו"חות קבועים בפריסה רחבה, מחולל דו"חות מתקדם ומחולל שאילתות המאפשר שליפה של הנתונים ועיבודם בגיליון אלקטרוני ללא תלות במערכת.


ניהול הדרכות והשתלמויות

מעקב אחר ההדרכות וההשתלמויות שהעובד עבר כולל אחוזי השתתפות, התחייבות, עלויות ותקציב. עדכון רוחבי של עובדים שהשתתפו בהדרכה, ימי היעדרות מורשים ועוד. ראה גם ניהול הדרכה

דרגו את האפליקציה:
(0 הצבעות)
השאירו תגובה: