"קטלוג" לניהול המשאב האנושי

"קטלוג" לניהול המשאב האנושי
רקורד תעשיות תוכנה בע"מ
אפליקציה למשאבי אנוש


דירוג גולשים:
איש קשר: ענת
טלפון: 050-7856352

לקוחות המשתמשים באפליקציה זו:
משרדי ממשלה
מועצות מקומיות
מפעלי תעשייה
משרד הבטחון
צהל

"קטלוג" לניהול המשאב האנושי

 

מערכת "קטלוג" לניהול המשאב האנושי, פותחה ע"י אנשי מקצוע בתחום משאבי האנוש, השכר וניתוח הנוכחות, תוך התייחסות לשינויים ולחידושים שעבר בזמן האחרון הגורם המטפל במשאבי האנוש בארגון, ומאפשרת למנהל משאבי האנוש בארגון ליצור תחליף ממוחשב לתיקו האישי של כל עובד.

המערכת נותנת פתרונות של התאמת המשאב האנושי, וכן איוש המשרות בארגון, תוך הפעלת יכולת ניתוח מדורגת, הן בפעילות היומיומית והן בשלבי התכנון העתידי.

המערכת מכילה את כל נתוני התיק האישי של העובד, (לרבות היסטוריה ללא מגבלת עומק) ומשולבים בה מאגרי מידע, הן בתחום הידע הכספי (עלויות) והן השקעת שעות עבודה (ניתוח שעות).
כמו כן, מכילה המערכת את כל הנתונים והמאפיינים הנדרשים לניהול תקין ויעיל של המשאב האנושי בארגון, נתונים אלה מספקים את הכלים הדרושים למחלקת משאבי אנוש, שאמורה לספק מידע עדכני ומדויק לגבי המשאב האנושי בארגון עד לרמה של הדרג הניהולי, לצורך קבלת החלטות המתייחסות למשאב האנושי.

באמצעות ניתוח הנתונים אותה מסוגלת המערכת לבצע, ניתן לייעל את העבודה, עד רמת חסכון של בין 2%-7% מעלויות כח-האדם הקיים בארגון (תלוי בגודל הארגון).

החיסכון הנ"ל הוא בנוסף לערך המוסף (כמו ניתוח היעדרויות מול עלות תפוסת חדרים/ציוד, ניתוח עלויות לפי מבנה הארגון וכו') אותו נותנת המערכת ככלי ניהולי גם ברמות הכספיות של ניהול המשאב האנושי.

התוכנה מתאימה למפעלים בכל סדר גודל, ללא הגבלה במספר העובדים.

דרגו את האפליקציה:
(0 הצבעות)
השאירו תגובה: