מהו הפורטל ליישומים עסקיים בישראל?

הפורטל הנו מאגר מקיף המונה מאות תוכנות מדף ותוכנות לפי דרישה, המיועדות עבור המגזר העסקי בלבד. במאגר זה תוכל למצוא תוכנות עבור רוב הפעילויות והצרכים האופייניים לחברות עסקיות ומלכ"רים. התוכנות המופיעות במאגר הנן תוכנות נפוצות מאד בשוק הישראלי המשמשות מאות אלפי משתמשים עסקיים בישראל.

בתי התוכנה המפרסמים בפורטל הנם בעלי מומחיות וניסיון במתן מענה לצרכים העסקיים האופייניים למגזר העסקי.

לא מצאתם תוכנה מתאימה?

בפורטל תוכל למצוא עשרות בתי תוכנה המתמחים בפיתוח תוכנה למגזר העסקי. רבים מהם מציעים פיתוח תוכנות לפי דרישה בנוסף לתוכנות המדף שלהם. הינך מוזמן ליצור קשר עם בתי התוכנה המתמחים בתחום הפעילות העסקית של ארגונך. לאיתור בית תוכנה מתאים ויצירת קשר לחץ כאן.

מי מפעיל את הפורטל?

את הפורטל מפעילה חברת מג'יק תעשיות תוכנה (ישראל) בע"מ. הפורטל מתעדכן תדיר ע"י צוות השותפים העסקיים של חברת מג'יק ובשיתוף בתי התוכנה המפרסמים באתר.

אופן השימוש בפורטל
איתור התוכנה המבוקשת על ידי הגולש יכולה להיעשות באחת מהדרכים הבאות: בחירה לפי קטגוריה, לפי שם יצרן, לפי תחום התמחות או / ו-חיפוש חופשי לפי מילות מפתח (תגים).
במידה ונמצאה תוכנה אחת או יותר המתאימה להגדרות החיפוש, יצפה הגולש בדף תיאור התוכנה הכולל מידע נוסף אודות התוכנה, תיאור, תיאור הטכנולוגיה, האם התוכנה מתאימה גם לשימוש במובייל וכו'.
הגולש יאתר את התוכנה הרלוונטית וייצור קשר ישירות עם בית התוכנה המציע את התוכנה.

האם ניתן למצוא גם תוכנות למובייל?

חלק מן התוכנות המופיעות בפורטל פועלות גם במכשירי קצה ניידים וטאבלטים. אולם חושב לציין כי אין מדובר בתוכנות למשתמש הפרטי אלא בתוכנות מקצועיות לניהול פעילות עסקית.


מי מוכר את התוכנה?

חברת מג'יק המפעילה את האתר אינה מוכרת את התוכנות המפורסמות בפורטל אלא מספקת את פלטפורמת החיפוש. ההתקשרות הנה ישירות בין בית התוכנה המפתח את התוכנה ללקוח הקצה. יצירת קשר תתבצע ישירות מול בית התוכנה באמצעות דרכי ההתקשרות הנמצאות בדף התוכנה או באמצעות מילוי טופס "צור קשר".

אני יצרן תוכנה ומעוניין להוסיף את התוכנה שלי לפורטל.
במידה והינך מטעם בית תוכנה המייצר תוכנה למגזר העסקי בלבד, אתה מוזמן ליצור עימנו קשר לגבי הוספת התוכנה שלך למאגר התוכנות (כפוף לתנאי השימוש).

כל האמור לעיל כפוף לתנאי השימוש של הפורטל.